Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Miasta

Oferty pracy

  • 1

Szczegóły oferty

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Stanowisko:

PRACOWNIK HALI PORĘBA

oferta pracy tymczasowej
Data dodania:
15.01.2013
Miejsce pracy:
Województwo: śląskie
Miejscowość: Poręba
Ilość wakatów:
Ilość wolnych wakatow 20
Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
- dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej),
- sumienność,
- chęci do pracy,
- umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

- porządkowanie działu,
- dbanie o ekspozycje towaru,
- aktywna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

Co oferujemy:

- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- umowę o dzieło,
- pracę dorywczą,w systemie zmianowym,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt:

ul. Moniuszki 7/209
40-005 Katowice
e-mail: katowice@jobman.pl
tel.: 32 782 31 11
kom.: 510 162 888
fax.: 32 782 31 11

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"