Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Miasta

Oferty pracy

  • 1

Szczegóły oferty

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Stanowisko:

PRACOWNIK HALI – PRACA CZASOWA - ŻNIN

oferta pracy tymczasowej
Data dodania:
21.01.2013
Miejsce pracy:
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Żnin
Ilość wakatów:
Ilość wolnych wakatow 20
Wymagania:

- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność w dniu 30.01.2013,
- aktualna książeczka sanepidu.
- komunikatywność i odpowiedzialność,

Obowiązki:

osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wymianę listw cenowych zgodnie z nowymi standardami sklepu.

Co oferujemy:

- podjęcie pracy od zaraz
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,
- umowa o dzieło

Dodatkowe informacje:

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt:

ul. Królowej Jadwigi 18/105
85-231 Bydgoszcz
e-mail: bydgoszcz@jobman.pl
tel.: 502 003 010
kom.: 502 003 011
fax.: 52 561 04 49

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"