Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Miasta

Oferty pracy

  • 1

Szczegóły oferty

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Stanowisko:

PRACOWNIK działu Wędliny-Franowo od ZARAZ!!

oferta pracy tymczasowej
Nr referencyjny:
NT-PM
Data dodania:
13.12.2013
Miejsce pracy:
Województwo: wielkopolskie
Miejscowość: Poznań
Ilość wakatów:
Ilość wolnych wakatow 5
Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
- dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej),
- sumienność,
- chęci do pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność.

Obowiązki:

- obsługa działu wędliny
- wykładanie towaru,
- prace zlecone przez kierownika,
- obsługa klienta

Co oferujemy:

- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Typ oferty

Wynagrodzenie odbieraj codziennie

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt:

ul. 27 Grudnia 7
61-737 Poznań
e-mail: poznan@jobman.pl
tel.: 61 855 10 49
kom.: 510 050 800
fax.: 61 855 10 49

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"