Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Miasta

Oferty pracy

  • 1

Szczegóły oferty

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Stanowisko:

KASJER/SPRZEDAWCA - PRACA DODATKOWA

oferta pracy tymczasowej
Nr referencyjny:
JM/01/2014
Miejsce pracy:
Województwo: dolnośląskie
Miejscowość: Wrocław
Ilość wakatów:
Ilość wolnych wakatow 6
Wymagania:

- chęć do pracy
- dyspozycyjność
- gotowość do pracy na zmiany w tym niektóre weekendy
- także osoby studiujące dziennie i szukające pracy dodatkowej

Obowiązki:

- kasowanie towaru
- przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą i bonami
- rozliczanie kasy na koniec zmiany
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Co oferujemy:

- dla osób uczących się istnieje możliwość dostosowania czasu pracy do zajęć na uczelni/szkole,
- umowę zlecenie
- wynagrodzenie wypłacane do 5 dni po oddaniu karty pracy!
- bezpłatne szkolenie kasjerskie

Typ oferty

Wynagrodzenie odbieraj codziennie

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt:

ul. Kościuszki 29 (brama A, piętro 2)
50-011 Wrocław
e-mail: wroclaw@jobman.pl
tel.: 71 336 49 19
kom.: 506 008 999
fax.: 71 735 15 57

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"