Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

  • Licytacja dnia
Kupon Podarunkowy Sodexo 50zł

Kupon Podarunkowy Sodexo 50zł

do końca: 1 dzień 7 godzin 11 minut

Z dniem 1 kwietnia 2015r. program Wyspa Nagród zostaje zawieszony.

WYSPA NAGRÓD to kwartalny konkurs skierowany do zleceniobiorców JOBMAN.pl, pracujących na stanowisku kasjer w sieci Carrefour.

Co miesiąc Kierownicy Działu Kas Carrefour oraz Przedstawiciele JOBMAN.pl typują do konkursu zleceniobiorców, których wyróżnia jakość wykonywanej pracy: punktualność, strój, produktywność oraz jakość obsługi Klienta.

Wśród wytypowanych osób do kwartalnego finału konkursu wyłonione zostaną osoby, które spełnią poniższe warunki:

  • przepracowały minimum 300 godzin na stanowisku Kasjer w sieci Carrefour
  • przynajmniej w jednym z miesięcy edycji konkursu uzyskały tytuł Kasjer Miesiąca
  • otrzymały pozytywną opinię Kierownika Działu Kas Carrefour i Przedstawiciela JOBMAN.pl

Uczestnicy finału konkursu mogą wygrać jedną z trzech nagród głównych lub otrzymać gwarantowane 1 000 punktów profitowych programu Strefa pracownika. Zwycięzców nagród głównych powiadamiamy mailowo/telefonicznie o formie i terminie dostarczenia nagrody.

Wyspa Nagród JOBMAN.pl

Edycja 12 | styczeń-marzec 2015

tablet
LENOVO YOGA B8080

wyświetlacz 10.1" FHD, Android 4.3

Do finału konkursu zakwalifikowało się 56 zleceniobiorców, wśród których 20 kwietnia wyłoniliśmy zwycięzców nagród głównych:

  • laptop PACKARD BELL ENTF71BM otrzymuje Pani Katarzyna Betcher / Poznań
  • tablet LENOVO YOGA B8080 otrzymuje Pan Daria Wojciechowska / Aleksandrów Łódzki
  • robot kuchenny BOSCH MUM 54240 otrzymuje Pani Ewelina Zaj / Siedliszcze

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Joanna Bawer
  • Karolina Bercholc
  • Ewa Bochenko
  • Sylwia Borzęcka
  • Maria Bożek
  • Marta Brandeburg-Robaszewska
  • Dominika Brzezina
  • Ewa Ciupińska
  • Izabela Cybulska
  • Paulina Czech
  • Martyna Drążkiewicz
  • Monika Frąszczak
  • Aleksandra Grzeszkiewicz
  • Dominika Jasińska
  • Sandra Jaworska
  • Łukasz Jegliński
  • Agnieszka Kania
  • Klaudia Kantecka
  • Agata Kapłoniak
  • Joanna Klimczyk
  • Monika Klimkiewicz
  • Kamila Kobiec
  • Zofia Kowalczuk
  • Patrycja Kraska
  • Monika Krzywonos
  • Agnieszka Kwiatkowska
  • Sylwia Laba
  • Justyna Maciejko
  • Barbara Małyszek
  • Joanna Mocek
  • Anita Morokiszka
  • Monika Nerc
  • Joanna Olejniczak
  • Luiza Pacek
  • Izabela Pietrykowska
  • Mateusz Pilarski
  • Agnieszka Pilch
  • Jacek Pilecki
  • Karolina Ratajczyk
  • Anna Rogacz
  • Iwona Rojkowska
  • Helena Siedlarczyk
  • Anna Sikońska
  • Patrycja Smerlińska
  • Ewa Smolak
  • Sylwia Sobala
  • Michał Sokołowski
  • Marlena Stala
  • Dorota Stefaniak
  • Ilona Szmyt
  • Dorota Szydełko
  • Małgorzata Szymalak
  • Katarzyna Turek

Gratulujemy!!!

Edycja 11 | październik-grudzień 2014

ekspres
DELONGHI EC820.B

1450W, kawa mielona

tablet
SAMSUNG Galaxy Tab3

wyświetlacz 8", Android 4.2

Do finału konkursu zakwalifikowało się 69 zleceniobiorców, wśród których 23 stycznia wyłoniliśmy zwycięzców nagród głównych:

  • ekspres ciśnieniowy DELONGHI EC820.B otrzymuje Pani Krystyna Szczepica / Łódź
  • tablet SAMSUNG Galaxy Tab 3 otrzymuje Pan Paweł Tuszyński / Bydgoszcz
  • aparat NIKON Coolpix L820 otrzymuje Pani Agata Nitarska / Kraków

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Iwona Barczak
  • Karolina Bercholc
  • Katarzyna Betcher
  • Sylwia Borzęcka
  • Marta Brandeburg-Robaszewska
  • Wiesław Brzeski
  • Ewa Cieślewicz
  • Piotr Daraż
  • Jagoda Dondalska
  • Laura Ejsmont
  • Angelika Gapińska
  • Dominik Grabiec
  • Natalia Janiszewska
  • Dominika Jasińska
  • Agnieszka Kania
  • Agata Kapłoniak
  • Dariusz Katra
  • Ewelina Kędzior
  • Marta Kleparska
  • Monika Klimaszewska
  • Joanna Klimczyk
  • Monika Klimkiewicz
  • Lucyna Konaszewicz
  • Magdalena Konefał
  • Patrycja Kraska
  • Katarzyna Kubik
  • Magdalena Kucharska
  • Anna Labudda
  • Michał Lasocki
  • Renata Mikołajek
  • Karolina Miś
  • Joanna Mocek
  • Monika Nerc
  • Joanna Olejniczak
  • Tomasz Oroń
  • Marta Paduch
  • Mateusz Pilarski
  • Agnieszka Pilch
  • Alina Pucka
  • Dorota Rewucka
  • Anna Rogacz
  • Robert Różycki
  • Ewelina Sakowska
  • Anna Schabińska
  • Anna Sikońska
  • Mateusz Słowik
  • Marzena Stachowicz
  • Marlena Stala
  • Alicja Starzyńska
  • Agata Studzińska
  • Beata Sulej
  • Monika Sury
  • Ewa Szewko
  • Małgorzata Szymalak
  • Ewa Szymaniak
  • Katarzyna Turek
  • Justyna Turek
  • Piotr Twardosz
  • Mariola Wasielewska
  • Agnieszka Wider
  • Daria Wojciechowska
  • Katarzyna Wójcik
  • Katarzyna Wyka
  • Ewelina Zaj
  • Magdalena Zakaszewska
  • Joanna Życzyńska

Gratulujemy!!!

Edycja 10 | lipec-wrzesień 2014

smartfon
SAMSUNG GALAXY GRAND

wyświetlacz 5", Android

tablet
LENOVO YOGA

wyświetlacz 8", Android

konsola
XBOX 360

250GB, stingray

Do finału konkursu zakwalifikowało się 54 zleceniobiorców, wśród których 17 października wyłoniliśmy zwycięzców nagród głównych:

  • smartfon SAMSUNG Galaxy Grand otrzymuje Pan Paweł Polaszk / Gdańsk
  • tablet LENOVO YOGA otrzymuje Pani Marlena Lichocka / Okrzeszyn
  • konsola XBOX 360 otrzymuje Pan Dawid Mendel / Katowice

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Aneta Arkit
  • Anna Badalewska
  • Iwona Barczak
  • Katarzyna Betcher
  • Ewa Bochenko
  • Ewa Cieślewiecz
  • Paulina Czech
  • Joanna Edelman
  • Laura Ejsmont
  • Aleksandra Grzeszkiewicz
  • Luiza Janik
  • Michał Jankowski
  • Dominika Jasińska
  • Katarzyna Kaniecka
  • Agata Kaploniak
  • Sylwia Kaźmierczak
  • Paweł Konat
  • Zofia Kowalczuk
  • Joanna Kozaczkiewicz
  • Monika Majer
  • Marcin Malczewski
  • Natalia Maryniak
  • Żaneta Michniewiecz
  • Hanna Mikowska
  • Patyk Mirianna
  • Joanna Mocek
  • Paweł Niedźwiecki
  • Ewa Nikeil
  • Beata Nowak
  • Małgorzata Olejarczyk
  • Joanna Oleś
  • Ewa Pakuła
  • Zofia Piatkowska
  • Magdalena Pułról
  • Robert Różycki
  • Izabella Skoczylas
  • Ewa Smolak
  • Beata Sulej
  • Justyna Sumera
  • Magdalena Szadura
  • Małgorzata Szymalak
  • Ewa Szymaniak
  • Paweł Tuszyński
  • Agata Urbaniak
  • Agnieszka Wider
  • Monika Wilczęga
  • Michał Woliński
  • Magdalena Zakaszewska
  • Kamila Żaczek
  • Magdalena Żuwalska
  • Joanna Życzyńska

Gratulujemy!!!

Edycja 9 | kwiecień-czerwiec 2014

Do finału konkursu zakwalifikowało się 79 zleceniobiorców, wśród których 18 lipca wyłoniliśmy zwycięzców nagród głównych:

  • kino domowe SAMSUNG HT F4500 otrzymuje Pani Sylwia Borzęcka / Marcinkowice
  • robot kuchenny BOSCH MUM 54240 otrzymuje Pani Zofia Piątkowska / Sosnowiec
  • konsola XBOX 360 otrzymuje Pani Magdalena Kucharska / Kutno

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Monika Bączkowicz
  • Wioleta Brzezina
  • Renata Cebula
  • Ewa Cieślewicz
  • Jakub Czajka
  • Marta Czarnecka
  • Damian Drapała
  • Martyna Drążkiewicz
  • Paulina Dudkiewicz
  • Joanna Edelman
  • Laura Ejsmont
  • Robert Gąsienica
  • Katarzyna Gębarowska
  • Izabela Gryc
  • Aleksandra Grzeszkiewicz
  • Marlena Hyla
  • Piotr Jachacz
  • Dorota Jagielska
  • Dominika Jasińska
  • Anna Jurek
  • Wioletta Jurkiewicz
  • Agata Kapłowiak
  • Kamila Kietrys
  • Piotr Kłusek
  • Urszula Knyszuńska
  • Malgorzata Kobielas-Niewiadomska
  • Joanna Komar
  • Monika Kordulewska
  • Joanna Kozaczkiewicz
  • Patrycja Kraska
  • Agnieszka Krzyżaniak
  • Agata Kutera
  • Karolina Lataśkiewicz
  • Joanna Lenarciak
  • Anna Łodyga
  • Ewelina Machcińska
  • Angelika Mackiewicz
  • Ernest Majak
  • Monika Majer
  • Monika Malczyk
  • Urszula Marczuk
  • Wioleta Masarczyk
  • Patrycja Misieczko
  • Joanna Mocek
  • Paweł Niedźwiecki
  • Beata Nowak
  • Kamil Obiedziński
  • Renata Olech
  • Krzysztof Osicki
  • Monika Paśnik
  • Marta Pawlik
  • Martyna Pazdyga
  • Katarzyna Piotrowska
  • Monika Placek
  • Robert Różycki
  • Joanna Siawrys
  • Magdalena Sibirska
  • Aneta Siekierka
  • Anna Sikońska
  • Izabella Skoczylas
  • Justyna Slazyk
  • Mateusz Słowik
  • Jacek Smaczny
  • Marlena Stala
  • Beata Sulej
  • Wanda Surowiec
  • Wojciech Swędrak
  • Izabela Swyszcz
  • Krystyna Szczepica
  • Małgorzata Szymalak
  • Ewa Szymaniak
  • Ela Tabuła
  • Mateusz Tupalski
  • Piotr Twardosz
  • Lucyna Wawrzyniak
  • Anna Wróbel
  • Magdalena Zakaszewska
  • Natalia Zmiendak
  • Joanna Życzyńska

Gratulujemy!!!

Edycja 8 | styczeń-marzec 2014

Do finału konkursu zakwalifikowało się 79 zleceniobiorców, wśród których 18 kwietnia wyłoniliśmy zwycięzców nagród głównych:

  • smartfon SAMSUNG SIII mini otrzymuje Pani Anna Łodyga / Piekary Śląskie
  • konsola SONY PS3 12GB otrzymuje Pan Łukasz Pocobiej / Zgierz
  • telewizor SAMSUNG UE32EH4003 otrzymuje Pani Karolina Piela / Chorzów

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Marta Andrzejewska
  • Tomasz Angowski
  • Aneta Arkit
  • Monika Bączkowicz
  • Ewa Bochenko
  • Renata Cebula
  • Ewa Cieślewicz
  • Paulina Cipiszewska
  • Ewa Ciupińska
  • Jakub Czajka
  • Piotr Daraż
  • Nina Dąbrowska
  • Beata Dobrzycka
  • Martyna Drążkiewicz
  • Paulina Fiedurek
  • Karolina Góralska
  • Małgorzata Górniak
  • Agnieszka Graf
  • Igor Grzelak
  • Marlena Hyla
  • Barbara Januszyk
  • Dominika Jasińska
  • Eliza Kamińska
  • Katarzyna Kania
  • Agata Kapłoniak
  • Paweł Karpiński
  • Stanisława Klimczak
  • Justyna Kozar
  • Michał Koziej
  • Patrycja Kraska
  • Elżbieta Król
  • Agata Kruszewska
  • Magdalena Kucharska
  • Justyna Kuduk
  • Monika Kudyba
  • Joanna Lenarciak
  • Agnieszka Lewandowska
  • Magdalena Lorek
  • Kamila Łapka
  • Malwina Ławniczak
  • Elżbieta Madajczyk
  • Marlena Marek
  • Magdalena Mężyk
  • Hanna Mikowska
  • Beata Nowak
  • Kamil Obiedziński
  • Renata Olech
  • Marlena Oleksińska
  • Katarzyna Olińska
  • Andrzej Oniszczuk
  • Marta Paduch
  • Marta Pawlik
  • Anna Pelczar
  • Zofia Piątkowska
  • Renata Piotrowska
  • Robert Różycki
  • Magdalena Sibirska
  • Aneta Siekierka
  • Anna Sikońska
  • Marlena Stala
  • Milena Strachowska
  • Izabella Swyszcz
  • Krystyna Szczepica
  • Weronika Szulc
  • Małgorzata Szymalak
  • Aneta Szymankiewicz
  • Arkadiusz Tułacz
  • Marzena Tuz
  • Małgorzata Urbaniak
  • Waldemar Walerowicz
  • Lucyna Wawrzyniak
  • Małgorzata Wójcik
  • Ewelina Zaj
  • Magdalena Zakaszewska
  • Natalia Zasińska
  • Aleksandra Ziółkowska

Gratulujemy!!!

Edycja 7 | październik-grudzień 2013

smartfon
NOKIA Lumia 800

3,7", 16GB, Windows Phone 7.5

konsola
XBOX 360

4GB + Kinect + 2 gry

Do finału konkursu zakwalifikowało się 70 zleceniobiorców, wśród których 17 stycznia wyłoniliśmy zwycięzców nagród głównych:

  • smartfon NOKIA Lumia 800 otrzymuje Pani Marta Pawlik / Sosnowiec
  • konsola XBOX 360 otrzymuje Pan Mateusz Radziak / Oświęcim
  • monitor/telewizor LG M2482D otrzymuje Pani Natalia Wirtek / Warszawa

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Anna Adamska
  • Marta Andrzejewska
  • Tomasz Angowski
  • Iwona Barczak
  • Monika Bączkowicz
  • Andrzej Bąk
  • Agnieszka Bednarska
  • Justyna Bilicz
  • Renata Cebula
  • Grażyna Chowaniec
  • Ewa Ciupińska
  • Urszula Deperas
  • Damian Drapała
  • Emilia Ferens
  • Mateusz Góźdź
  • Anna Ikiert
  • Eliza Kamińska
  • Katarzyna Kaniecka
  • Agata Kapłoniak
  • Stanisława Klimczak
  • Monika Kolińska
  • Kamil Kopacz
  • Marta Koszela
  • Kamilla Kowalczyk
  • Paulina Kruk
  • Marta Kubiak
  • Magdalena Kucharska
  • Joanna Lenarciak
  • Marcin Lerner
  • Ewelina Machcińska
  • Marcin Magner
  • Urszula Marczuk
  • Magdalena Mężyk
  • Elżbieta Mirka-Nogaj
  • Joanna Mocek
  • Joanna Nawrocka
  • Joanna Olejniczak
  • Katarzyna Olińska
  • Anna Paszek
  • Katarzyna Piotrowska
  • Dorota Plucińska
  • Klaudia Potocka
  • Natalia Ratajczyk
  • Monika Rosochacka
  • Robert Różycki
  • Joanna Siawrys
  • Aneta Siekierka
  • Anna Siwek
  • Aneta Skrzyniarz
  • Justyna Smolińska
  • Sylwia Sokołowska
  • Krystyna Szczepica
  • Magdalena Sznajder
  • Małgorzata Szymalak
  • Monika Ścirka
  • Natalia Trąkowska
  • Marta Tuńczyk
  • Małgorzata Urbaniak
  • Waldemar Walerowicz
  • Karolina Węglorz
  • Agata Włodarska
  • Anna Wróbel
  • Joanna Wrubińska
  • Ewelina Zaj
  • Natalia Zasińska
  • Justyna Zielińska
  • Aleksandra Ziółkowska

Gratulujemy!!!

Edycja 6 | lipiec-wrzesień 2013

tablet
SHIRU Emperor 10

ekran 10 cali IPS, Android 4.1 JB

konsola
XBOX 360

4GB + Kinect + 2 gry

kino domowe
SAMSUNG HT F4500

Blu-ray, Full HD 3D

Do finału konkursu zakwalifikowało się 78 zleceniobiorców, wśród których 18 października wyłonieni zostali zwycięzcy nagród głównych:

  • tablet SHIRU Emperor 10 otrzymuje Pani Iwona Szulgo / Nowa Sól
  • konsolę XBOX 360 otrzymuje Pani Karolina Piela / Chorzówa
  • kino domowe SAMSUNG HT F4500 otrzymuje Pan Maksymilian Korth / Gdańsk

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Anna Adamska
  • Maria Andrusiuk
  • Marta Andrzejewska
  • Patryk Banasiak
  • Monika Bączkowicz
  • Marta Bemke
  • Mateusz Bereziuk
  • Justyna Bilicz
  • Barbara Charciarek
  • Grażyna Chowaniec
  • Angielika Ciach
  • Jakub Andrzej Czajka
  • Anna Czernik
  • Paulina Domagała
  • Grzegorz Dublowski
  • Aleksandra Dydo
  • Joanna Dziarnowska
  • Paulina Fiedurek
  • Karolina Góralska
  • Angelika Górniak
  • Agnieszka Graf
  • Angelika Grzeszkiewicz
  • Anna Jurek
  • Karolina Kalinowska
  • Dominika Kamińska
  • Eliza Kamińska
  • Beata Karpińska
  • Renata Kaźmierczak
  • Marcin Kliber
  • Joanna Komar
  • Monika Kordulewska
  • Marta Koszela
  • Agata Kotarba
  • Magdalena Kucharska
  • Sara Kurzawa
  • Katarzyna Leksy
  • Izabela Leksy
  • Agnieszka Leszczak
  • Patrycja Leszczyńska
  • Magdalena Lis
  • Malwina Ławniczak
  • Aleksandra Łyczak
  • Urszula Marczuk
  • Martyna Maruszczak
  • Hanna Mikowska
  • Karolina Miś
  • Aleksandra Nowak
  • Joanna Olejniczak
  • Andrzej Oniszczuk
  • Krzysztof Osicki
  • Anna Palus
  • Anna Paszek
  • Katarzyna Piotrowska
  • Ewelina Próchniak
  • Róża Przybyłek
  • Natalia Schottin
  • Anna Siwek
  • Mateusz Słowik
  • Krystyna Szczepica
  • Ewa Szelewska
  • Milena Szlapińska
  • Małgorzata Szymalak
  • Małgorzata Szymalak
  • Marta Śmierzyńska
  • Magdalena Tułowiecka
  • Małgorzata Urbaniak
  • Waldemar Walerowicz
  • Lucyna Wawrzyniak
  • Karolina Węglorz
  • Sebastian Witas
  • Małgorzata Wójcik
  • Anna Wróbel
  • Joanna Wrubińska
  • Beata Zborowska
  • Justyna Zielińska
  • Aleksandra Ziółkowska

Gratulujemy!!!

Edycja 5 | kwiecień-czerwiec 2013

tablet
SHIRU Shogun 10

ekran 10 cali IPS, pamięć 16GB

kino domowe
SONY BDV-E190

Blu-ray, Full HD 3D, 300 W

Do finału konkursu zakwalifikowało się 103 zleceniobiorców, wśród których 19 lipca wyłonieni zostali zwycięzcy nagród głównych:

  • tablet SHIRU Shogun 10 otrzymuje Pani Anna Chmielowiec / Wola Wielka
  • konsolę SONY PlayStation3 otrzymuje Pani Paulina Kuklińska / Bydgoszcz
  • kino domowe SONY BDV-E190 otrzymuje Pani Grażyna Gluzińska / Katowice

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Patryk Banasiak
  • Danuta Bańka
  • Monika Bączkowicz
  • Marta Bemke
  • Justyna Bilicz
  • Sylwia Bińkowska
  • Ewa Bochenko
  • Sandra Bogucka
  • Maksymilian Cedro
  • Anna Chojnacka
  • Grażyna Chowaniec
  • Anna Czernik
  • Aleksandra Dąbrowska
  • Martyna Duda
  • Mateusz Dziuban
  • Anna Getka
  • Magdalena Głacka
  • Monika Gogolewska
  • Agnieszka Górska
  • Mateusz Góźdź
  • Agnieszka Grunwald
  • Angelika Grzeszkiewicz
  • Alicja Grzybowska
  • Ewa Gwardjak
  • Anna Jurek
  • Agata Kapłoniak
  • Agnieszka Kartasińska
  • Katarzyna Kasperska
  • Karolina Kiszka
  • Anna Kleniewska
  • Marta Kleparska
  • Joanna Komar
  • Monika Kordulewska
  • Linda Korszuń
  • Jolanta Kowalczyk
  • Paweł Kozibąk
  • Marzena Krzyworzeka
  • Marta Kubiak
  • Diana Kulik
  • Aneta Lejmanowicz
  • Izabela Leksy
  • Katarzyna Leksy
  • Marcin Lerner
  • Natalia Leśniak
  • Magdalena Lis
  • Milena Lorenc
  • Bogusława Magner
  • Edyta Majchrzak
  • Marzena Marczak
  • Magdalena Matelska
  • Iwona Melerska
  • Gabriela Mikołajczak
  • Karolina Miś
  • Aneta Mrózek
  • Ewa Napierała
  • Natalia Niespodzińska
  • Wioletta Nikifur
  • Joanna Oblińska
  • Sandra Oczykowska
  • Joanna Olejniczak
  • Katarzyna Olińska
  • Anna Parczała
  • Anna Paszek
  • Marta Pawlik
  • Zofia Piątkowska
  • Karolina Piela
  • Joanna Piskorz
  • Ewelina Próchniak
  • Elżbieta Rarak
  • Barbara Rodak
  • Kojara Róża
  • Barbara Rudnicka
  • Karolina Sadok
  • Natalia Schottin
  • Magdalena Sibirska
  • Anna Siwek
  • Klaudia Szafranek
  • Krystyna Szczepica
  • Anna Szczurek
  • Milena Szlapińska
  • Magdalena Sznajder
  • Małgorzata Szymalak
  • Ewa Szymaniak
  • Magdalena Szymańska
  • Monika Ścirka
  • Justyna Turek
  • Małgorzata Urbaniak
  • Marta Urbańska
  • Ewa Wajszczyk
  • Waldemar Walerowicz
  • Lucyna Wawrzyniak
  • Ewa Wesołowska
  • Karolina Węglorz
  • Kamil Wilczak
  • Sebastian Witas
  • Małgorzata Wójcik
  • Anna Wróbel
  • Ewelina Zaj
  • Krystyna Zawadzka
  • Justyna Żyłowska

Gratulujemy!!!

Edycja 4 | styczeń-marzec 2013

tablet
SHIRU Shogun 10

ekran 10 cali IPS, pamięć 16GB

aparat
FUJI Finepix F550EXR

16 MPix, zoom 15x, gps

Do finału konkursu zakwalifikowało się 72 zleceniobiorców, wśród których 19 kwietnia wyłonieni zostali zwycięzcy nagród głównych:

  • tablet SHIRU Shogun 10 otrzymuje Pani Anna Różak / Poznań
  • aparat FUJI Finepix F550EXR otrzymuje Pani Joanna Wrubińska / Kalisz
  • monitor/telewizor SAMSUNG T24B301 otrzymuje Pani Patrycja Panasiuk / Warszawa

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Danuta Arciszewska
  • Marta Bajorska
  • Marta Bemke
  • Małgorzata Bębniarz
  • Patrycja Cmok
  • Aleksandra Dąbrowska
  • Klaudia Dolik
  • Martyna Drążkiewicz
  • Martyna Duda
  • Agnieszce Dukat
  • Jadwiga Furman
  • Joanna Gawęda
  • Anna Getka
  • Magdalena Głacka
  • Wioleta Grabkowska
  • Izabela Grad
  • Monika Gryn
  • Angelika Grzeszkiewicz
  • Sabina Hryniewicz
  • Anna Jurek
  • Marta Kaczmarek
  • Agata Kapłoniak
  • Katarzyna Kasperska
  • Renata Kaźmierczak
  • Piotr Korol
  • Paweł Kozibąk
  • Katarzyna Kudaszewicz
  • Marcin Lerner
  • Bartłomiej Lewandowski
  • Anita Łyszkowicz
  • Marzena Michalska
  • Gabriela Mikołajczak
  • Karolina Miś
  • Paula Nadulska
  • Natalia Niespodzińska
  • Sylwia Niewęgłowska
  • Sandra Oczykowska
  • Joanna Olejniczak
  • Tomasz Oroń
  • Marta Paduch
  • Justyna Pieniążek
  • Jacek Pilecki
  • Joanna Piskorz
  • Dominika Puzio
  • Karolina Ratajczyk
  • Emilia Różańska
  • Robert Różycki
  • Barbara Rudnicka
  • Wioleta Skubisz
  • Aleksandra Strzałka
  • Magdalena Sznajder
  • Joanna Szubarczyk
  • Diana Szumilak
  • Ewa Szymaniak
  • Ewa Świętek
  • Justyna Turek
  • Agnieszka Tytus
  • Małgorzta Urbaniak
  • Łukasz Uzdowski
  • Waldemar Walerowicz
  • Arkadiusz Wawrzyniak
  • Lucyna Wawrzyniak
  • Sylwia Wesołowska
  • Ewa Wesołowska-Supa
  • Sebastian Witas
  • Natalia Zaremba
  • Krystyna Zawadzka
  • Justyna Zielińska
  • Marta Zubko

Gratulujemy!!!

Edycja 3 | październik-grudzień 2012

Do finału konkursu zakwalifikowało się 91 zleceniobiorców, wśród których 11 stycznia wyłonieni zostali zwycięzcy nagród głównych:

  • konsolę SONY Playstation 3 320GB otrzymuje Pan Joanna Szubarczyk / Warszawa
  • kino domowe SONY BDV-EF200 Blu-ray 3D otrzymuje Pani Anna Jurek / Żnin
  • monitor/telewizor SAMSUNG T24B301 otrzymuje Pani Małgorzata Urbaniak / Knurów

Nagrody:

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 1000 punktów Strefy pracownika:

  • Marta Andrzejewska
  • Paulina Bala
  • Danuta Bańka
  • Marta Bemke
  • Karolina Bercholc
  • Małgorzata Bębniarz
  • Łukasz Błaszczuk
  • Justyna Bordzicka
  • Michał Borowicz
  • Maksymilian Cedro
  • Marta Cieślik
  • Aleksandra Dąbrowska
  • Agnieszka Dopierała
  • Przemysław Dratwiński
  • Magdalena Głacka
  • Agnieszka Grunwald
  • Aneta Grządka
  • Ewa Gwardjak
  • Sabina Hyniewicz
  • Sylwia Jaskulecka
  • Karolina Job
  • Sebastian Kabziński
  • Krzysztof Kacik
  • Katarzyna Kasperska
  • Renata Kaźmierczak
  • Ewelina Kędzior
  • Katarzyna Kleczka
  • Alicja Kleniewska
  • Anna Kleniewska
  • Marta Kleparska
  • Barbara Kołaczkiewicz
  • Marta Kozera
  • Janina Kożuchowska
  • Agnieszka Krakos
  • Reanata Krzemińska
  • Natalia Kuć
  • Agnieszka Lech
  • Aneta Lejmanowicz
  • Izabela Leksy
  • Dorota Lewandowska
  • Patrycja Łakos
  • Iwona Majeran
  • Anna Malinowska
  • Iwona Melerska
  • Marzena Michalska
  • Gabriela Mikołajczak
  • Natalia Niespodzińska
  • Joanna Oblińska
  • Dorota Oświęcimka
  • Karolina Podsobińska
  • Agata Pogwizd
  • Adam Pretorius
  • Joanna Prucnal
  • Dorota Pyt
  • Marlena Reszka
  • Emilia Romaniuk
  • Emilia Różańska
  • Ewa Rucińska
  • Aneta Rukat
  • Damian Siodłak
  • Mateusz Słowik
  • Julita Smoczyńska
  • Ewelina Sobolewska
  • Sylwester Starostka
  • Paweł Stępień
  • Tomasz Suchocki
  • Beata Sulej
  • Ewa Szarota
  • Krystyna Szczepica
  • Magdalena Sznajder
  • Diana Szumilak
  • Monika Szweda
  • Ewa Szymaniak
  • Rafał Świechowski
  • Ewa Świętek
  • Arkadiusz Ternes
  • Marta Trzaska
  • Łukasz Uzdowski
  • Zbigniew Walkowski
  • Arkadiusz Wawrzyniak
  • Lucyna Wawrzyniak
  • Dorota Wika
  • Dorota Włodarczyk
  • Karolina Zambrzycka
  • Krystyna Zawadzka
  • Ewa Zawisza
  • Justyna Zielińska
  • Marta Zubko

Gratulujemy!!!

Edycja 2 | lipiec - wrzesień 2012

Do finału konkursu zakwalifikowało się 82 zleceniobiorców, wśród których wyłonieni zostali zwycięzcy nagród głównych:

  • konsola XBOX 360 4GB Slim (+drugi bezprzewodowy pad) otrzymuje Pan Łukasz Uzdowski / Ławki
  • tablet Modecom Free Tab 9701 (+karta pamięci 16GB) otrzymuje Pani Barbara Kołaczkiewicz / Rzeczyca Księża
  • kino domowe SONY DAV-DZ340 (+filmy dvd: RIO, Dziewczyna z tatuażem) otrzymuje Pani Patrycja Misiura / Szczecin

Nagrody:

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 500 punktów Strefy pracownika:

  • Beata Afeltowicz (Łobez)
  • Marta Andrzejewska (Choszczno)
  • Danuta Bańka (Gdańsk)
  • Wioleta Bartos (Stefanów Ruszkowski)
  • Marta Bemke (Bydgoszcz)
  • Małgorzata Bębniarz (Myśliwczów Kolonia)
  • Sylwia Bińkowska (Warszawa)
  • Kamil Bryczek (Końskie)
  • Natalia Żaneta Budnik (Poznań)
  • Marek Cukier (Jelenia Góra)
  • Jakub Andrzej Czajka (Poznań)
  • Agnieszka Dopierała (Kutno)
  • Martyna Drążkiewicz (Łódź)
  • Barbara Dudek (Żurada Iii)
  • Mateusz Dziuban (Bogatynia)
  • Magdalena El-Shahed (Jeziorzany)
  • Anna Getka (Słupno)
  • Beata Gikiewicz (Reda)
  • Magdalena Głacka (Dubów)
  • Paulina Gostomska (Żmigród)
  • Dorota Góra (Ostróżki)
  • Karolina Góralska (Wrocław)
  • Agnieszka Grunwald (Mielno)
  • Angelika Grzeszkiewicz (Toruń)
  • Dorota Grzywa (Warszawa)
  • Ewa Gwardjak (Dańków)
  • Sylwia Jaskulecka (Zamość)
  • Karolina Job (Kraków)
  • Joanna Kania (Tarnów)
  • Sylwia Kasprzyk (Sumina)
  • Renata Kaźmierczak (Konin)
  • Marta Kleparska (Bydgoszcz)
  • Daria Kobyłt (Bełchatów)
  • Monika Kordulewska (Rybnik )
  • Piotr Korol (Chojnów)
  • Marta Koronka (Szczecin)
  • Magdalena Kozłowska (Inowrocław)
  • Marta Kubiak (Wieruszew)
  • Natalia Kuć (Mińsk Mazowiecki)
  • Katarzyna Kudaszewicz (Wrocław)
  • Aneta Lejmanowicz (Wysocze)
  • Anita Łyszkowicz (Łódź)
  • Iwona Majeran (Pabianice)
  • Paulina Maślińska (Wrocław)
  • Krzysztof Matuszewski (Jabłonowo Pomorskie )
  • Marzena Michalska (Skarżysko-Kamienna)
  • Monika Moczarska (Złocieniec)
  • Katarzyna Mońka (Warszawa)
  • Urszula Muśnicka (Białystok)
  • Joanna Nawrocka (Józefin)
  • Agnieszka Barbara Ostrysz (Gdańsk)
  • Dorota Oświęcimka (Gosprzydowa)
  • Angelika Płóciennik (Bydgoszcz)
  • Joanna Prucnal (Kolemczyce)
  • Patrycja Przestrzelska (Ełk)
  • Sylwia Pytka (Żelazówka)
  • Marlena Reszka (Brześce )
  • Piotr Rozwadowski (Bogucin)
  • Emilia Różańska (Gniezno)
  • Sylwia Ruszkiewicz (Piotrków Trybunalski)
  • Sylwia Sokołowska (Warszawa)
  • Beata Sulej (Kalisz)
  • Krystyna Szczepica (Łódź)
  • Natalia Szymańska (Inowrocław)
  • Rafał Świechowski (Aleksandrów Łódzki)
  • Arkadiusz Ternes (Horyszów Polski)
  • Sabina Trzeciakowska (Kędzierzyn-Koźle)
  • Małgorzata Urbaniak (Knurów)
  • Paulina Urbańska (Warszawa)
  • Arkadiusz Wawrzyniak (Pabianice)
  • Dominika Węgrzyn (Brzesko)
  • Paulina Wichowska (Kwidzyn)
  • Justyna Wiśniewska (Toruń)
  • Ewa Wojtaczka (Łódź)
  • Natalia Zasińska (Kalisz)
  • Ewa Zawisza (Bełchatów)
  • Justyna Zielińska (Bydgoszcz)
  • Marta Aleksandra Zubko (Poznań)
  • Michalina Zygadło (Gardeja)

Gratulujemy!!!

Edycja 1 | kwiecień - czerwiec 2012

Do finału konkursu zakwalifikowało się 56 zleceniobiorców, wśród których wyłonieni zostali zwycięzcy nagród głównych:

  • konsolę XBOX 360 250GB Slim otrzymuje Pani Emilia Różańska z Gniezna
  • aparat cyfrowy SONY DSC-H90 otrzymuje Pani Sylwia Dobosz z Siennicy Różanej
  • tablet PRESTIGIO MultiPad 5080 PRO otrzymuje Pani Agnieszka Dopierała z Kutna

Nagrody:

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują 500 punktów Strefy pracownika:

  • Grażyna Bąk (Chorzów)
  • Marta Bemke (Bydgoszcz)
  • Sylwia Bińkowska (Warszawa)
  • Łukasz Błaszczuk (Zamość)
  • Aleksandra Donarska (Tczew)
  • Przemysław Dratwiński (Gorzów Wielkopolski)
  • Martyna Drążkiewicz (Łódź)
  • Katarzyna Dziubek (Gliwice)
  • Anna Getka (Słupno)
  • Beata Gikiewicz (Reda)
  • Jagoda Gołąbek (Przywidz)
  • Łukasz Górski (Bydgoszcz)
  • Agnieszka Grunwald (Mielno)
  • Arleta Jaskulska (Chodorążek)
  • Jakub Jeleń (Bobrowniki)
  • Karolina Job (Kraków)
  • Katarzyna Karczewska (Kazanice)
  • Sylwia Kasprzyk (Sumina)
  • Magdalena Kozłowska (Inowrocław)
  • Elżbieta Kucharzewska (Gomunice)
  • Paulina Kucz (Połczyn Zdrój)
  • Barbara Kura (Kutno)
  • Anna Kusiak (Łódź)
  • Aneta Lejmanowicz (Wysocze)
  • Izabela Leksy (Tarnowskie Góry)
  • Natalia Ludew (Stargard Szczeciński)
  • Anna Mercik (Krosno)
  • Karolina Miś (Kamień)
  • Florentyna Płóciennik (Bydgoszcz)
  • Natalia Patrycja Potrawiak (Tarnowo Podgórne)
  • Bartosz Rączkowski (Warszawa)
  • Magdalena Rosenberger (Głogów)
  • Grzegorz Rusinek (Kisielów)
  • Sylwia Ruszkiewicz (Piotrków Trybunalski)
  • Krystyna Szczepica (Łódź)
  • Ewelina Szczesiak (Koło)
  • Katarzyna Szewczyk (Szczecin)
  • Agnieszka Szołtysek (Zabrze)
  • Marcin Szuba (Lublin)
  • Małgorzata Szymalak (Łask)
  • Sylwia Tomanek (Warszawa)
  • Monika Tomczak (Zamość)
  • Małgorzata Urbaniak (Knurów)
  • Zuzanna Warmińska (Tymin)
  • Arkadiusz Wawrzyniak (Pabianice)
  • Dominika Węgrzyn (Brzesko)
  • Andrzej Wiśniewski (Białyszewo-Towarzystwo)
  • Żaneta Witt (Prabuty)
  • Weronika Woźniak (Jerzykowo)
  • Karolina Zambrzycka (Kutno)
  • Natalia Zasińska (Kalisz)
  • Dalia Zdunek (Bydgoszcz)
  • Michalina Zygadło (Gardeja)

Gratulujemy!!!

  • Regulamin

§ 1. WSTĘP

  1. Organizatorem Konkursu jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków, właściciel marki JOBMAN.pl i Agencja Pracy Tymczasowej, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia prowadzonego przez Marszałka województwa małopolskiego pod numerem 2163, numer KRS 0000211761 rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 675-13-13-530, REGON: 356832851, kapitał zakładowy spółki: 10 198 851,95 PLN
  2. Regulamin konkursu jest dostępny w siedzibie spółki i w biurach regionalnych Jobman Group Sp. z o.o., jak również na stronie WWW Organizatora.
  3. Konkurs jest elementem promocyjnym marki JOBMAN.pl.
  4. Niniejszy konkurs jest uzupełnieniem prowadzonego przez Organizatora oraz jego klienta - Carrefour Polska, programu „Kasjer miesiąca”, którego zasady regulowane są odrębnymi dokumentami, w tym umową pomiędzy Organizatorem a Uczestnikiem konkursy wykonującym prace pod marką JOBMAN.pl.
  5. Niniejszy konkurs ma charakter całoroczny, przy czym jego realizacja (nabywanie uprawnień do Uczestnictwa i przyznawanie nagród) odbywa się w cyklach kwartalnych.

§ 2. DEFINICJE

Ilekroć w niniejszym regulaminie lub materiałach promocyjnych dotyczących konkursu mowa jest o:

  1. Organizatorze – należy przez to rozumieć Jobman Group Sp. z o.o., realizującą usługi pod marką JOBMAN.pl, w charakterze Agencji Pracy Tymczasowej.
  2. Regulaminie – należy przez to rozumieć niniejszy regulamin.
  3. Programie Wyspa Nagród – rozumie się przez to niniejszy Konkurs.
  4. Pracy pod marką JOBMAN.pl – rozumieć przez to należy świadczenie usług na stanowisku obsługi kas na rzecz klienta Organizatora - Carrefour Polska, w hipermarketach należących do tego podmiotu.
  5. Uprawnionym do udziału w konkursie - należy przez to rozumieć osobę fizyczną, która na podstawie wiążącej jej umowy z Organizatorem świadczy usługi w zakresie obsługi kasy fiskalnej na rzecz Carrefour Polska (wykonuje prace pod marką JOBMAN.pl), a która to osoba nie oceniona została arkuszem ewaluacji (nie nabyła jeszcze statusu Wstępnego Uczestnika).
  6. Wstępnym Uczestniku – należy przez to rozumieć Uprawnionego do udziału w Konkursie, który przynajmniej raz w danym cyklu konkursowym, przeszedł ocenę realizacji standardu usług na podstawie arkusza ewaluacji.
  7. Ocenie realizacji standardu usług – należy przez to rozumieć przeprowadzenie przez Organizatora, w miejscu wykonywania pracy pod marką JOBMAN.pl, oceny danej osoby Uprawnionej do udziału w Konkursie, na podstawie dokumentu zwanego arkuszem ewaluacji.
  8. Uczestniku – należy przez to rozumieć osobę, która, w danym cyklu konkursowym, będąc wstępnym Uczestnikiem, po spełnieniu dodatkowych kryteriów określonych w § 3 pkt 2 Regulaminu, nabyła prawo do wzięcia udziału w wyborze Nagrodzonych.
  9. Nagrodzonym – należy przez to rozumieć osobę, która, w danym cyklu konkursowym, będąc wstępnym Uczestnikiem, po spełnieniu dodatkowych kryteriów określonych w § 3 pkt 2 Regulaminu, otrzymała od Organizatora jedną z trzech nagród rzeczowych przyznawanych w danym cyklu Konkursu.
  10. Cyklu konkursowym - należy przez to rozumieć dany kwartał roku kalendarzowego, w którym:
    • uprawniony do udziału w konkursie może nabyć status Wstępnego Uczestnika i Uczestnika Konkursu.
    • odbywa się przyznanie nagrody rzeczowej.
  11. Programie „Kasjer miesiąca” - należy przez to rozumieć odrębny program prowadzony przez organizatora oraz Carrefour Polska mający na celu podniesienie produktywności pracy osób obsługujących kasy fiskalne.
  12. Strefa pracownika – program lojalnościowy funkcjonujący w ramach usługi Jobman.pl dostępny dla zleceniobiorców na stronie www.jobman.pl

§ 3. ZASADY OGÓLNE

  1. Przynajmniej raz w miesiącu, w każdym hipermarkecie sieci Carrefour Polska przeprowadzana będzie - przez przedstawiciela Organizatora - ocena realizacji standardu usług Uprawnionych do udziału w Konkursie, wykonujących prace pod marką JOBMAN.pl. Ocena dokonywana będzie na podstawie przyjętego i udostępnionego przez Organizatora wzorca arkusza ewaluacji w oparciu o następujące kryteria:
    • Punktualność
    • Strój
    • Produktywność
    • Obsługa Klienta
  2. Wypełnienie arkusza ewaluacji i wpisanie imienia i nazwiska danej osoby uprawnionej do udziału w Konkursie, jest równoznaczne ze zgłoszeniem go do programu Konkursu (nabyciem statusu Wstępnego Uczestnika). Warunkiem uzyskania prawa do nabycia nagrody (nabyciem statusu Uczestnika), jest dodatkowo:
    • przepracowanie minimum 300 RBG na stanowisku obsługi kas w imieniu Organizatora i na rzecz Carrefour Polska
    • uzyskanie w danym cyklu konkursowym przynajmniej jednego tytułu „Kasjera Miesiąca”, w realizowanym przez Organizatora oraz Carrefour Polska programie Kasjer Miesiąca
    • uzyskanie pozytywnej opinii przedstawiciela Organizatora, któremu organizacyjnie podlega dany hipermarket oraz Kierownika Działu Kas Carrefour Polska tego hipermarketu.
  3. Uczestnicy zgłoszeni do programu nabędą prawo do otrzymania nagrody rzeczowej. Wyboru nagrodzonych dokonuje Organizator. Lista nagród na dany cykl konkursowy udostępniania będzie na stronie WWW Organizatora.
  4. Przyznawanie nagród odbywać się będzie raz na kwartał.

§ 4. WYKLUCZENIE UCZESTNIKA

  1. W Konkursie nie mogą brać udziału jakiekolwiek osoby zatrudnione lub świadczące usługi na rzecz Organizatora w jego siedzibie i biurach regionalnych, które nie wykonują pracy pod marką JOBMAN.pl, w rozumieniu zapisów niniejszego regulaminu oraz te osoby, których zadaniem jest obsługa programu Wyspy Nagród.
  2. Na każdym etapie Konkursu (Uprawniony, Wstępny Uczestnik, Uczestnik), każda osoba biorąca w nim udział powinna zachowywać się w sposób zgodny z prawem i dobrymi obyczajami pod rygorem prawa Organizatora do wykluczenia tej osoby na czas nieoznaczony lub oznaczony z Konkursu.

§ 5. WYBÓR NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW I ODBIÓR NAGRODY

  1. Wybór nagrodzonych Uczestników odbywać się będzie co kwartał w siedzibie Organizatora, w każdy trzeci piątek przypadający po zakończeniu danego kwartału.
  2. O konkretnej nagrodzie przypadającej na dany cykl konkursowy Organizator powiadomi na swoje stronie www, na co najmniej miesiąc przed jej przyznaniem.
  3. Informacja o nagrodzonych, publikowana jest na stronie www Organizatora. Ponadto informacja o wygranej zostanie przekazana Zwycięzcy nagrody rzeczowej w formie telefonicznej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  4. Każdy z Uczestników Konkursu, któremu nie przyznano decyzją Organizatora jednej z nagród rzeczowych ustalonych na dany cykl konkursowy rzeczowej, otrzyma 1000 pkt. w programie Strefa Pracownika.
  5. Pod rygorem utraty prawa do odebrania nagrody, zwycięzca w ciągu 14 (czternastu) dni od daty ogłoszenia listy nagrodzonych, ma obowiązek potwierdzić telefonicznie lub drogą mailową poprawność adresu do wysyłki nagrody rzeczowej. Nagrody wysyłane są przesyłka kurierską.
  6. W przypadku niepotwierdzenia adresu w ustalonym Regulaminem terminie Nagrodzony traci prawo do nagrody.
  7. Nagrodzony aby móc odebrać nagrodę musi:
    • posiadać aktualną umowę z Organizatorem, na wykonywanie pracy pod marką JOBMAN.pl,
    • nie posiadać żadnych zaległości finansowych względem Organizatora, powstałych na gruncie umowy, o której mowa powyżej. W przypadku istnienia jakichkolwiek zaległości finansowych względem Organizatora, otrzymanie nagrody możliwe jest dopiero po uprzednim uregulowaniu zaległości,o ile spłacone one zostaną przed upływem ustalonego terminu wysyłki nagrody.
  8. Uprawnienie do odbioru nagrody nie może być przekazane na rzecz osób trzecich.
  9. W przypadku zaistnienia obowiązku podatkowego Organizator pokrywa te należności poprzez przekazanie dodatkowej nagrody pieniężnej równej kwocie należnego podatku dochodowego od obu tych nagród (ubruttowienie nagrody). Organizator może dokonać wobec Nagrodzonego tzw. ubruttowienia nagrody, przejmując na siebie obowiązek zapłaty podatku, jeżeli jego wartość przekroczy limit wynikający z ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Ubruttowienie polega na przyznaniu obok nagrody rzeczowej również nagrody pieniężnej w wysokości odpowiadającej podatkowi od obu nagród.

§ 6. PRZETWARZANIE I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

  1. Przetwarzanie danych osobowych Uczestników realizowane jest na podstawie zgody wyrażonej w podpisanej z Organizatorem umowie na wykonywanie prac pod marką JOBMAN.pl.
  2. Każdy z Uczestników ma prawo do skorzystania z uprawnień kontroli przetwarzania danych określonych w art. 32 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity - Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
  3. Organizator zapewnia poufność danych osobowych wszystkich uczestników programu Wyspa Nagród.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do upublicznienia danych i wizerunku Nagrodzonego zarówno w serwisie jobman.pl jak również w innych swoich materiałach promocyjnych.

§ 7. REKLAMACJE, SKARGI

  1. Wszelkiego rodzaju reklamacje i skargi dotyczące Konkursu czy nagrody mogą być zgłaszane do Organizatora tylko w formie pisemnej, na adres: Jobman Group Sp. z o.o., Bociana 22a, 31-231 Kraków.
  2. Organizator deklaruje podjęcie działań zmierzających do wyjaśniania zaistniałych sytuacji w duchu współpracy, partnerstwa i porozumienia. W przypadkach związanych z reklamacjami gwarancyjnymi – ich fizyczne rozpatrywanie w przypadku nagród rzeczowych następować będzie przez gwarantów danej nagrody rzeczowej na zasadach określonych w dokumentach gwarancyjnych danego przedmiotu.
  3. O sposobie załatwienia reklamacji uczestnik zostanie poinformowany pisemnie w terminie 14 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

§ 8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w każdym czasie. W przypadku dokonania zmian w Regulaminie, Organizator udostępni ujednolicony tekst zmienionego Regulaminu w serwisie jobman.pl.
  2. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa polskiego, w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego.
  3. Oddanie korespondencji określonej w Regulaminie w placówce pocztowej bądź kurierskiej jest równoznaczne z dochowaniem terminu dokonania czynności określonych w niniejszym Regulaminie.
  4. Wszelkie spory powstałe na tle wykonania Regulaminu rozstrzyga sąd właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
  5. Uczestnictwo w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.